سنسور القایی سیم دار PNP قطر30 آتونیکس مدل PR30-15DP
برند
آتونیکس
مدل
PR30-15DP
طول سنس
15 میلی متر NON-FLUSH
تغذیه ورودی
12 تا 24 ولت DC
نوع خروجی
PNP/ NO
ابعاد
قطر30 میلیمتر - طول کوتاه
نوع اتصال
سیم دار
ویژگیهای فنی کلیدی
نوع سنسور: القایی (Inductive Proximity Sensor)
قطر بدنه: موجود در سایزهای متنوع (M8، M12، M18، M30 و …)
فاصله تشخیص: از 2mm تا 15mm (بسته به مدل)
نوع نصب: Flush (توکار) و Non-Flush (غیرتوکار)
نوع خروجی: NPN یا PNP، حالت NO (نرمال باز) یا NC (نرمال بسته)
ولتاژ تغذیه: 12–24VDC ±10%
فرکانس پاسخگویی: تا 1kHz
نمایشگر LED: نشانگر وضعیت عملکرد (On/Off)
درجه حفاظت: IP67 (مقاوم در برابر آب و گردوغبار)
دمای کاری: –25°C تا +70°C