سنسور القایی سیم دار NPN قطر30 دبل سنس آتونیکس مدل PRDL30-15DN2
برند
آتونیکس
مدل
PRDL30-15DN2
طول سنس
15 میلی متر- FLUSH
تغذیه ورودی
12 تا 24 ولت DC
نوع خروجی
NPN / NC
ابعاد
قطر 30 میلیمتر - طول بلند
نوع اتصال
سیم دار
سنسور القایی Autonics سری PRDL
معرفی محصول
ویژگیهای فنی کلیدی
نوع سنسور: القایی (Inductive Proximity Sensor)
ولتاژ تغذیه: 10 تا 30VDC (متداول: 12 تا 24VDC)
نوع خروجی: سه سیمه (3-Wire) – NPN یا PNP بسته به مدل
قطر بدنه: موجود در سایزهای M12، M18، M30
فاصله تشخیص: از 4mm تا 25mm (بسته به سایز و مدل)
نوع نصب: Flush (توکار) و Non-Flush (غیرتوکار)
حداکثر جریان بار: حدود 200mA
نشانگر LED: نمایش وضعیت عملکرد سنسور
ویژگی حفاظتی: حفاظت در برابر اتصال معکوس و ولتاژ بیش از حد
درجه حفاظت: IP67 (مقاوم در برابر آب و گردوغبار)
دمای کاری: –25°C تا +70°C