سنسور القایی قطر 30 دوسیم DC دبل سنس آتونیکس مدل PRDT30-25DC
برند
آتونیکس
مدل
PRDT30-25DC
طول سنس
25 میلی متر- NON-FLUSH
تغذیه ورودی
12 تا 24 ولت 2 سیم DC
نوع اتصال
سیم دار
ابعاد
قطر 30 میلیمتر - طول کوتاه
نوع خروجی
NC
سنسور القایی Autonics سری PRDT
معرفی محصول
ویژگیهای فنی کلیدی
نوع سنسور: القایی (Inductive Proximity Sensor)
نوع اتصال: دو سیم (2-Wire DC)
ولتاژ تغذیه: 12 تا 24VDC (در برخی مدلها 10 تا 30VDC)
قطر بدنه: موجود در سایزهای استاندارد (M12، M18، M30)
فاصله تشخیص: از 2mm تا 15mm (بسته به مدل)
نوع نصب: Flush (توکار) و Non-Flush (غیرتوکار)
نوع خروجی: دو سیمه DC (سازگار با بارهای مقاومتی و القایی کوچک)
حداکثر جریان بار: تا 200mA
فرکانس پاسخگویی: حدود 20Hz
نشانگر LED: نمایش وضعیت عملکرد سنسور
درجه حفاظت: IP67 (مقاوم در برابر آب و گردوغبار)
دمای کاری: –25°C تا +70°C