کنترلر دما آتونیکس مدل TZ4ST-24R
برند
آتونیکس
مدل
TZ4ST-24R
ابعاد
48*48 میلیمتر
تغذیه ورودی
100-240 ولت AC
نوع کنترلر
ON/OFF- PID
تعداد خروجی
رله - آلارم
کنترلر دما Autonics سری TZ
معرفی محصول
ویژگیهای فنی کلیدی
نوع دستگاه: کنترلر دیجیتال دما (PID + ON/OFF)
ورودی سنسور: ترموکوپل (K, J, T, R, S) و RTD (Pt100) بسته به مدل
خروجی کنترل: رله (Relay)، SSR Drive یا آنالوگ (بسته به مدل)
ولتاژ تغذیه: 100 تا 240VAC (50/60Hz) – برخی مدلها 24VDC
نمایشگر: دو نمایشگر LED (PV و SV) با وضوح بالا
ابعاد استاندارد: 48×48، 48×96، 72×72، 96×96mm